Uplatnění

Skleněná zábradlí pro balkony a lodžie

Naše bezpečnostní skla jsou skvělým designovým a zároveň funkčním prvkem pro použití jako skleněné zábradlí pro balkon a lodžie při revitalizaci bytových domů.

více info

Zasklívání lodžií, balkonů a teras

Kvalitní sklo pro zasklení lodžie, zasklívání balkonů i teras. Naše skla proměňují lodžie a balkony v další místnosti a přispívají k energetickým úsporám.

více info

Skleněná zábradlí

Vyrábíme skleněná zábradlí pro nákupní centra, obchodní a kancelářské prostory i rodinné domy. Venkovní i interiérové aplikace, terasy i schodiště.

více info

Zasklení pergol a zimních zahrad

Bezpečnostní sklo je pro zasklení pergol a zimních zahrad ideálním řešením. Nabízí nezbytnou bezpečnost a zároveň téměř neomezené designové možnosti.

více info

Skleněné příčky

Skleněné příčky jsou moderním a funkčním architektonickým řešením. Dodáváme skleněné příčky do bytů i kanceláří pro běžné použití nebo jako dělící stěny.

více info

Skleněné koupelnové obklady

Dopřejte si moderní řešení do koupelny. Obklady ze skla jsou nejen velmi krásné, ale i praktické.

více info

Sprchovací kouty a koupelnové příčky

Sprchovací kouty a koupelnové příčky ze skla s precizním zpracováním každého detailu. Naše sklo Vám i v koupelně dodá ten správný pocit bezpečí.

více info

Skleněné desky a obklady do kuchyně

Ať už ve francouzském venkovském stylu, s rozkvetlými motivy nebo v moderní minimalistické podobě, použitím skla dáte kuchyním novou úroveň.

více info

Mobiliáře

Mobiliáře, ať už městské, obecní, venkovní nebo zahradní jsou globálním trendem. Sklo je častou a nedílnou součástí zastávek, zábradlí, stěn a dalších objektů.

více info

Řešíte podobný projekt?

kontaktujte nás